Оалиро Маици Со Долги Ракави За Мажи Мажи Обични Тенок Фит Бронзирање Со Качулка Џеб Пуловер Маица Со Долги Ракави

Оалиро Маици Со Долги Ракави За Мажи Мажи Обични Тенок Фит Бронзирање Со Качулка Џеб Пуловер Маица Со Долги Ракави

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Прилики : Погоден за секојдневно носење, секојдневно, спортско, патување, улица, дом, Божиќ, други секојдневни активности или работна пригода итн. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи). Забелешка : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!.67" рамо : 48см/18. Оалиро Маици Со Долги Ракави За Мажи Се Занимава Со Дозвола За Мажи Обични Тенок Фит Бронзирање Качулка Џеб Пуловер Долг Ракав Маица.37" Рамо : 44см/17.90" ракав : 66см/25.Висококвалитетна ткаенина : овој машки Дуксер изработен од висококвалитетна ткаенина,Мека ткаенина ви овозможува да коегзистирате со модата и удобноста.Карактеристики : Дуксер, Бронзирање ,Долг Ракав. Одлично за Секојдневно И Спортско ,Атлетско Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата