Аквагард Машки Убав Дрес Маица-Пакет

Аквагард Машки Убав Дрес Маица-Пакет

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Класичната удобност ја исполнува бојата со меките маици на вратот на овие мажи. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. 100% Чешлан Памук; Пакување од 3; Повлечете го затворањето; Машинско Перење; 4,5 мл., 100% чешла прстен-откачи памук парична казна Дрес Маица Маица.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата