Божиќни Украси Комплет Слатки Мини Приврзоци На Дедо Мраз Украси За Новогодишна Елка Орнаменти Црвени

Божиќни Украси Комплет Слатки Мини Приврзоци На Дедо Мраз Украси За Новогодишна Елка Орнаменти Црвени

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Комплет Од 6 Слатки Мини Приврзоци За Дедо Мраз Украси За Новогодишна Елка Украси За Новогодишна Елка Црвени Карактеристики : Слатки мини приврзоци за дедо мраз висечки украси, многу популарни и привлечни.Закачете ги на Елката или на други места за украсување.Боја главно црвена. Материјал издржлива мека крпа.Приврзокот има златна врвка на врвот и е совршен за закачување На Новогодишни елки, кревети, венци, ѕидови, врати и камини.6 парчиња Симпатична Мини Дедо Приврзок Елка Виси Украси во еден сет ќе бидат заедно.големина : види слика боја : види фигура материјал : пластика вклучуваат : 1сет х божиќ дедо приврзок Божиќ украси дома декор соба декор. Божиќни подароци божиќен декор. божиќни украси на отворено божиќни украси. божиќни подароци за мажи жени скари момчиња. Применливи Сцени : Совршен Декор за Внатрешна И Надворешна Употреба, Канцеларија, Дом, Спална Соба, Соба за Цртање, Дневна Соба, Семејна Соба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата