Кураста нирвана топириски тепих на сивата област

Кураста нирвана топириски тепих на сивата област

Това е достапна
DEN 582.24
Количината на стоката:

Колекцијата Нирвана е дизајнирана да ги разбранува вашите украси за украсување и да ви ги обезбеди опциите што ќе ви требаат за да го создадете тоа одредено расположение или начин на живот во вашиот дом што претставува индивидуалност. Намалување на електрична енергија од уникатна мешавина од 70% топлински сет Curtron ™ полипропилен и 30% смалување полиестер за мек и мазен површински куп, оваа колекција на ткаени лице-в-лице е претставена во низа традиционални инспирирани дизајни рекреирани со Мека и смирувачка палета на бои што е сигурно дека е фокусна точка на поставувањето на вашата соба. Нагласени во монохроматски слонова коска и сиви што ќе ги натераат да течат вашите сокови за украсување, површинскиот куп на нирвана обезбедува мек под нозете со додаден елемент на високи/ниски текстурирани настапи. Уникатното мешање на текстурата и бојата е внимателно користена за да се потенцира оригиналноста понудена во шесте дизајнирани дизајни на Нирвана и обезбедува изглед на колекцијата со софистицирана палета. Поддржано да се направи смирувачка преодна изјава во најразлични простории за животен стил во домот, Нирвана е дизајнирана со оригиналност и индивидуалност во умот. Вилтон ткаен лице-в-лице. Површината обезбедува мека под нозете. Висока/ниска текстура. Висина на купот : 0,275 во . Направено од 70% топлински сет полипропилен и 30% смалување полиестер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата