Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Централен дебеломер на сопирачката на дискот

Това е достапна
DEN 3022.88
Количината на стоката:

Повторно воспоставено од производството за да ги исполни најпрецизните стандарди за сигурни перформанси. 100% тестиран притисок и проверен за да се обезбеди соодветно работење и вклопување. Третирани со антикорозивна завршница. Доаѓа без влошки за сопирачките. Вклучува хардвер и загради полу-натоварен дебеломер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата