Каролини Богатства JMK1121JMAT Црвениот Афион Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 L 24 W

Каролини Богатства JMK1121JMAT Црвениот Афион Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено Добредојде Мат Вратата 36 L 24 W

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Користете го вашиот вакуум на поставката на подот за да не го повлечете горниот дел од филцот. Цвеќиња и Дрвја подароци, Цвеќиња и Дрвја колекционерски предмети, Цвеќиња и дрвја врата, прават одлични подароци за сопственици на миленичиња, подароци за чувари на миленичиња, подароци за чувари, подароци за ветеринари или подароци за речиси секој. Црвени Афиони Подлога За Врата, Внатрешен Тепих или Надворешен Душек за Добредојде 24х36 Врата JMK1121 JMAT. Ќе биде тешко да се извади целиот сапун од подлогата. Можете да користите и машина за перење. Користете градинарско црево за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Зголемете го притисокот со палецот на цревото и потоа користете го притисокот од водата за да ја отстраните нечистотијата. Подлогата е со димензии 36 инчи од најдолгата страна и 24 од задниот дел на подлогата напред.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата