Колекција за долг ракав за девојчиња 2fer Top, големини XS -xl

Колекција за долг ракав за девојчиња 2fer Top, големини XS -xl

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Од удирање на падините до читање на нејзината омилена книга, вашата девојка ќе ја сака оваа колекција на долги ракави на оваа правда за девојчиња X 2-Fer Top. Одликувајќи се со летање назад и внатрешен градник, овој врв ќе биде подготвен кога и да е! Пар со омиленото нозе за без напор кул изглед што сигурно ќе стане нејзино одење оваа сезона! Супер мека ткаенина за ребра. Летај назад детали. Зелена салата раб по полите. Графички сјај. Продолжете со четири начини. Внатрешен градник во нејзиниот омилен принт.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата