Луди Светци & Верувај

Луди Светци & Верувај

Това е достапна
DEN 377.12
Количината на стоката:

Трилок Гурту-Луди Светци & Верувај (ЦД НОВО)Етикета : Произведено Во Германија Музички Формат : Датум На Издавање : 09 Септември 2014нема. на Дискови : 2 UPC : 885513802224албум Песнидиск 1 : 1. Манини2. Тилана3. Балада За Двајца Музичари4. Други Тјун5. Благослов Во Маскирање6. Луди Светци7. Нема Дискриминација8. Нема Дискриминација [Во Живо] [*] ДИСК 2 : 1. Верувај2. Вак3. Карлинхос4. Понуда5. Западен Фронт6. Четврта Месечина7. Заштитник8. Тротоар9. Вак [Во Живо] [*] Луди Светци И Веруваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата