Фау Реал Ф Мајстор Костим-И

Фау Реал Ф Мајстор Костим-И

Това е достапна
DEN 559.84
Количината на стоката:

Вештачки Реал Ф123592 Мајстор Костим-С Производител Број На Дел : Ф123592 маичката Вештачки Вистински Мајстор ќе го трансформира човекот кој е "сите палци" до крајниот човек што го прави сам. Со цврст појас за алат, селотејп, мерна лента, комбинезони и вежба вградени во оваа подготвена облека за носење,ќе бидете подготвени да го направите вашиот мед-не, дури и ако медот-не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата