Каролини Богатства SS4504DS Џек Расел Териер Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Ѕид Или Врата Виси

Каролини Богатства SS4504DS Џек Расел Териер Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Ѕид Или Врата Виси

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Каролини Богатства SS4504 DS1216 Џек Расел Териер Срца Љубов И Денот На Вљубените Портрет Ѕид Или Врата Виси Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични Џек Расел териер уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот денот На Вљубените со овој ден на Вљубените декоративен Метален Принт. Овој Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци е од каролини Богатства собирање Срца и Љубов. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата