Време на празник Shaterproof Lovers за кучиња.

Време на празник Shaterproof Lovers за кучиња.

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Совршен начин да го покажете вашиот крзнен дека тие се дел од семејството, украсот на елката на елката на елката на кучиња за време на празниците, додава забавна талент на која било елка. Овој прекрасен украс е трајно дизајниран за долг живот на употреба Божиќ по Божиќ. Орнаментот е изработен со црвена лента за висина на лента за лесна, сигурна поставеност и има симпатична кучешка слика и порака за одмор. Орнаментот на елката на елката на кучињата за време на празник, кој е одличен за виси на природни, како и вештачки дрвја и е исклучиво достапен за ограничено време само во и. Време на одмор Shatterpruof loversубители на кучиња елка украс шармантна декорација на новогодишна елка. Совршен за loversубителите на кучиња и животни. Му покажува на вашиот крзнен пријател дека тие се дел од семејството за Божиќно време. Се одликува со симпатична кучешка слика и порака за одмор. Традиционален украс за новогодишна елка со црвена лента што виси јамка за лесно и сигурно поставување. Совршен за виси од природни, како и вештачки дрвја големи и мали. Орнаментот за расипување е идеален за домови со домашни миленици и мали деца. Ексклузивно достапен само за ограничено време на и. Не играчка. Само за декорација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата