Skechers Fled Appeal 3. Патика за инсајдери

Skechers Fled Appeal 3. Патика за инсајдери

Това е достапна
DEN 1279.52
Количината на стоката:

Додадете малку мека одговорна удобност и атлетски стил на вашиот тренинг со Skechers Flex Appret 3.0 - чевли за инсајдери. Мека ткаени согласен финиш, плетена ткаенина горната во чипка на атлетска спортска патика за обука со акценти за шиење и влошка за мемориска пена за ладење на воздухот. Ул> мека диета-финична маичка плетете скоро едно парче ткаенина горниот. Лета за атлетски спортски дизајн на патики за обука. Акценти за шиење. Завршена завршница со дизајн со две бои. Детали за шиење на пети и страни. Лого на страната. Преклопување на потпетици на ткаенини со врвна влечење на јамка. Синтетичко преклопување на ленти за дополнителна издржливост. Чипка нанапред со појавување или контрастни обоени ленти. Подготвена јака и јазик. Поставување на чевли со мека ткаенина. Воздушна ладна меморија за меморија за удобност удобност. Воздухот ладен лесен шок што ја апсорбира мидината. Супер флексибилна влечење на влечење. Совпаѓање или контрастна боја на лента во боја. 1 инчен потпетица. Дизајн на машината за перење - Измијте го на ладното циклус ладно, закачете се на суво воздух.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата