Едноставно Daisy 2 '3' Explorer Blue Bamboo Spring Chenille затворен килим на отворено

Едноставно Daisy 2 '3' Explorer Blue Bamboo Spring Chenille затворен килим на отворено

Това е достапна
DEN 571.20
Количината на стоката:

Додадете цветен допир за да го подобрите вашиот дом за украси со едноставно Daisy 2 'x 3' Explorer Blue Bamboo Indoor/Outdoor Firg од нашата колекција Botanical Blooms. Секој ќе воодушеви во просторот што го дефинира дизајнот донесена на вашиот трем, внатрешен двор, кујна или бања по оваа област килим. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска база со отпорна на лизгање, што го прави совршен начин да додадете боја, пламен и личност во кој било простор во затворен или отворен простор. За да се исчисти, користете благ сапун и лежете рамно за да се исуши. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата