Garanimals бебе и дете девојче самовила полите, панталони, со месеци - 5t

Garanimals бебе и дете девојче самовила полите, панталони, со месеци - 5t

Това е достапна
DEN 287.68
Количината на стоката:

Деним задоволство. Овие фармерки на Garanimals се завршен допир за нејзината креација на симпатична стил! Одликувајќи се со удобна еластична половината за лесна и исклучување, овие фармерки за вашето девојче за дете се одлично секојдневно одење за време на игра и пошироко и може лесно да се спари со нејзините омилени врвови на Garanimals и Tees за симпатичен изглед! Исклучиво на. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Skinny. Затворање : Повлечете стил со еластична половината за дополнителна удобност. Ockебови : Дизајн од 5 џеб. Карактеристики : Удобна ткаенина од тексас на истегнување. Фармерки за девојчиња од мали деца од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата