Чудо на нација девојки за Ноќта на вештерките череп со долги ракави, големини 4-18

Чудо на нација девојки за Ноќта на вештерките череп со долги ракави, големини 4-18

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Трик или лекување! Оваа графичка графичка череп за Ноќта на вештерките за вашата девојка е плашливо-ситен додаток на нејзината гардероба-совршен за сезоната и пошироко. Со класичен дизајн на екипаж и долг ракав, овој TEE има забавен графички принт и парови со нејзините омилени фармерки, џогери или хеланки за целосен поглед на следната забава за Ноќта на вештерките и пошироко. Само на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Името. ФИТ : Опуштено.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата