La fe италијански мешавина зеленчук

La fe италијански мешавина зеленчук

Това е достапна
DEN 157.28
Количината на стоката:

Осигурете се дека вашата кујна е добро опремена со некои италијански мешавини од лап. Тие се здрав и вкусен начин да го задржите вашето семејство да се храни и се полни со важни витамини и минерали. Овие спакувани зеленчуци се многу едноставни за подготовка со топење и сервирање. Загрејте ги и додадете малку путер, сол и бибер за да уживате како страна. Можете исто така да ги додадете во тепсија или друго јадење. Италијански мешавина од италијански спој : . Италијанскиот мешан зеленчук е здрав и вкусен. Вклучува моркови, тиквички, карфиол, италијански зелен грав, грав од лима и сол. Загрејте ги и уживајте со вашите оброци. Одделение А фенси. Микробранова. Квалитет од 1968 година . Интегрирајте ги на неколку начини во оброците. Имаат како странично јадење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата