Аризона Wildcats Team Seadeate Team Chop 2000

Аризона Wildcats Team Seadeate Team Chop 2000

Това е достапна
DEN 2317.92
Количината на стоката:

Персонализирајте го омилениот простор со додавање на овој тим на тимот на Аризона Вајлдс 2000 во собата. Комбинира елегантна иновација и смела тимска графика за да ви даде стол што ја максимизира вашата удобност додека ја покажувате гордоста на дивината на Аризона. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% синтетички материјали. Издржлив 18 челик обложен со мерач во прав. Црно винил тапацирано седиште. Мерки приближно 19 '' x 25 '' x 39 '' (висина на седиштето 18 ''). Везена графика. Логото може да се прикаже на предната и/или на задниот дел од столот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата