Викторија К Хараче капа на врвот на сандалата

Викторија К Хараче капа на врвот на сандалата

Това е достапна
DEN 493.44
Количината на стоката:

Пети на капачето на Хараче додава стилски детали на секојдневниот изглед. Затворањето на тока на глуждот обезбедува дополнителна удобност и леснотија со овој стил. Пети на капачето на Хараче. Затворање на тока на глуждот. Обичен рамен сандал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата