Бесплатни собрани девојки вистински хеланки на половината, големини 4-18

Бесплатни собрани девојки вистински хеланки на половината, големини 4-18

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Белешки хеланки на бесплатната склопување во забава, живописни бои се мешаат и се совпаѓаат со нејзините омилени графички маички за свеж поглед на училиште или игра. Исклучиво на. Материјал : 78% рециклиран полиестер/22% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Опремена. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Дизајн на истегнување ткаенина; Лого за потпишување на левиот половината. Влегувањето на девојчињата од бесплатното склопување. Воведување деца со бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е како тренд, како што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата