MLBT Play Calling

MLBT Play Calling

Това е достапна
DEN 400.00
Количината на стоката:

Rockies MLBT2971 Play Повикувајќи бесплатен превоз по нарачки над 35 американски долари на фан -продавницата од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Увезени. Официјално лиценциран. Јака без ознака. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. V-врат. Материјал : 100% полиестер. Заоблен полите. Панели за мрежи. Графики за печатење на екран. Краток ракав. Раглански ракави.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата