Резервен пазар 2015 - Хјундаи Тусон 19х7. Алуминиумско Тркало, Раб Обработен Со Темен Јаглен-70895

Резервен пазар 2015 - Хјундаи Тусон 19х7. Алуминиумско Тркало, Раб Обработен Со Темен Јаглен-70895

Това е достапна
DEN 2560.00
Количината на стоката:

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони и Други Возила, Нудиме Нова Реплика на Тркала од Алуминиумска Легура. Тој е дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Карактеристиките Вклучуваат 19 Х 7,5, 53мм Офсет, 10 Слот, 5 Обетка/Навртка, 4,5 Шема На Завртки, Машински И Метален Темен Јаглен. Тоа Одговара На Вашиот 2015-2018 Хјундаи Тусон. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. Каи 19 Х 7.5 Нова Реплика На Тркала Од Алуминиумска Легура, Машински И Метален Темен Јаглен, Одговара На 2015-2018 Хјундаи Тусон 19 Х 7.5, 53мм Офсет, 10 Слот, 5 Обетка/Навртка, 4.5 Шема На Завртки, Обработен И Метален Темен Јаглен, Изработен од Алуминиум . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата