Хадсон Бебе Доенчиња Момчиња Памучни Боди Со Долги Ракави, Возила, 3 Месеци

Хадсон Бебе Доенчиња Момчиња Памучни Боди Со Долги Ракави, Возила, 3 Месеци

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Хадсон Боди Со долги ракави За Бебиња се суштински дел од гардеробата на бебето. Нашите боди имаат симпатични отпечатоци, везови, ленти и цврсти материи и обезбедуваат удобен основен слој кој е одличен за спарување со панталони, шорцеви, па дури и носење под облека. Нашите боди се удобни и пријатни за целодневно, секојдневно носење за вашето малечко. Комплетот вклучува координирање на боди со долги ракави. Направено со 100% памук. Мека, нежна и удобна на кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата