Летни Фустани За Девојчиња Дете Двојно Суспендирање Здолниште Кадифе Кратко Здолниште Кадифена Ѕвезда Суспендер Здолниште За 2 Години

Летни Фустани За Девојчиња Дете Двојно Суспендирање Здолниште Кадифе Кратко Здолниште Кадифена Ѕвезда Суспендер Здолниште За

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Двојно Здолниште За Суспендирање на мало девојче кадифено кратко здолниште детско Кадифено Ѕвездено Здолниште За Суспензија Од 0 До 6 години. Материјал : памук. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 200гр. големина На Пакетот : 20х10х5см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : 30 Биста : 52 см/20,47" Должина На Дното : 24,5 см/9,65" Препорачана возраст : 6 месеци големина : 40 биста : 54 см/21,26" Должина На Дното : 26,5 см/10,43" Препорачана возраст : 12 месеци големина : 50 биста : 56 см/22,05" Должина На Дното : 28,5 см/11,22" препорачана возраст : 18 месеци големина : 80 Биста : 58 см/22,83" должина на дното : 30,5 см/12,01" препорачана возраст : 2 години големина : 90 Биста : 60 см/23,62" должина на дното : 32,5 см/12,80" препорачана возраст : 3 години големина : 100 Биста : 62 см/24,41" Должина На дното : 34,5 см/13,58" Препорачана Возраст : 4 години големина : 110 биста : 64 см/25,20" Должина На дното : 36,5 см/14,37" Препорачана Возраст : 5 години големина : 120 биста : 66 см/25,98" Должина На дното : 38,5 см/15,16" Препорачана Возраст : 6 години цветна девојка фустан слатки фустани за тинејџерски девојки Секојдневен Фустан мали девојчиња секојдневен фустани девојки облека. бебе девојка фустани принцеза фустани за девојки летен фустан бебе цвет девојка фустан. Материјал : ткаенината Е Полиестерско Училиште; Викенд; Одмор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата