Топла Тркала Чудовиште Џем Тим Топла Тркала Мјвф Возило

Топла Тркала Чудовиште Џем Тим Топла Тркала Мјвф Возило

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Со уште попрецизни дизајни, овие камиони од 1 : 24 размери се направени со издржливи метални делови од леано леано и украсени исто како и нивните високи летачки, дробење автомобили, преголеми инспирации. Нивните чудовиште тркала се подготвени за мега тешки терени, премногу! Соберете ги сите возила во асортиманот и одете во Арената За Џем Од Чудовишта за битка од глава до глава! Кој ќе доминира и кој ќе биде уништен? Не за употреба со Некои Топла тркала поставува. Секој продаден одделно, предмет на достапност. Боите и украсите може да варираат. Со уште попрецизни дизајни, овие камиони со размер 1 : 24 се направени со издржливи метални делови од леано леано. Украсени исто како и нивните високо-летачки, автомобил-дробење, преголеми инспирации!. Чудовиште тркала се подготвени за мега тешки терени, премногу!. Соберете ги сите возила во асортиманот и одете во Арената За Џем Од Чудовишта за битка од глава до глава! Кој ќе доминира и кој ќе биде уништен?.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата