Космичка треперлива креда облак -блучна лагуна

Космичка треперлива креда облак -блучна лагуна

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Креативни изрази космички треперливи креда за мешање на облак од облак може да се користи за беспрекорни, без напорни ефекти на мешање. Тие убаво се појавуваат на црни, бели или обоени картички. Тие можат да се користат со маски, матрици и марки. Шишето содржи чувствувана подлога на врвот со сунѓер од пена внатре за да го држи мастилото. Почувствуваната подлога го привлекува мастилото за да дава вистинска количина мастило секој пат. Достапно во различни бои; продадени одделно. Еден тенџере со космички треперлива креда од облак со мастило за мешање на облак. Приближна тежина, 38gsm. Увезени. Космичка треперлива креда Облак -Случајна лагуна.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата