Време и време женски џемпер за пулвер со врат од вратот Долман

Време и време женски џемпер за пулвер со врат од вратот Долман

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Time и Tru нуди навремени парчиња и класични најважни работи за да го надополнат вашиот постојано развиен живот. Секогаш ќе имате парче за да одговарате каде сте, истовремено и го славите вашето вистинско јас. V-neckline. 3/4 должина на Долман ракави. Повлечен стил. Полите со должина на туника. Опуштено вклопување. Плеска ткаенина од ребра. 60% памук, 40% акрилик. Машинско миење ладно со слични бои, користете волна/деликатен циклус на миење, само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво ниско, ниско железо доколку е потребно. Направено во Кина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата