ROADPRO КРАЛОТ ПИН ЗАКЛУЧУВАЊЕ-СТАНДАРД

ROADPRO КРАЛОТ ПИН ЗАКЛУЧУВАЊЕ-СТАНДАРД

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Оваа тешка брава за царски иглички од цврст челик има конструкција на цевки од јаглероден челик за екстремна издржливост и облога од цинк за да се спречи корозија. Мерење 3.25. во висок и 3. во дијаметар спречува кражба на приколки со покривање на целата кралска игла и забрана за нејзино вклучување со петтото тркало. Лесно е за инсталирање и се одликува со заклучување на завртки за лизгање со 2 клучеви. Светло жолтата ознака за предупредување виси од 12 .во синџир и ги одвраќа крадците уште пред да започнат. Тежина : 0,86 кг. Тешка Конструкција Од Јаглероден Челик со Цинк Слој. Опфаќа Целиот Крал Игла и Забранува Ангажирање Со Петтото Тркало.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата