Врв на издржливост-Вистински безжични слушалки со микрофон во уво - Блутут-сина

Врв на издржливост-Вистински безжични слушалки со микрофон во уво - Блутут-сина

Това е достапна
DEN 399.20
Количината на стоката:

ВРВ На Издржливост НА JBL-вистински безжични слушалки со Клучни Карактеристики И Придобивки на микрофонот : Навистина безжични за да достигнете повисоки врвови слободата на вистинска безжична мрежа овозможува музиката да ја преземе и ве турка до повисоките врвови. Водоотпорен дизајн кој содржи материјал отпорен на пот, слушалките ЗА Врвни Издржливост НА JBL се дизајнирани да се користат во сите временски услови. Издржлив и направен да трае, без разлика на елементите. Контролите овозможени со допир ви овозможуваат лесно управување со вашата музика и повици контролирање на репродукцијата, пауза, јачина на звук, моно и стерео режими и песни нарачајте со едноставен допир за дополнителна погодност, за да можете да продолжите. Што Е Вклучено : Врв На Издржливост НА ЈБЛ. 3 совети за уши, кабел за полнење, кутија за складирање со функција за полнење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата