® Акрилик Кивање Стража Биро Делител-60 24 Стегач-На, Јасно

® Акрилик Кивање Стража Биро Делител-60 24 Стегач-На, Јасно

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Јасните акрилни панели одржуваат јасна линија на видување за отворена комуникација.Додека вработените се враќаат на работното место и учениците се враќаат во своите училишта, ние мора да ги преиспитаме нашите средини за да помогнеме во одржувањето на разделбата и безбедното дистанцирање. Материјал за стегање : алуминиум обложен со Прав. Исто така, Ќе ја поништи Ограничената Гаранција – Нашата Ограничена Гаранција не се однесува на каква било штета предизвикана од или резултат на неправилно чистење, ракување, инсталација, работа, одржување, перење под притисок, несреќа, пожар, природна катастрофа, експлозија, злоупотреба, вандализам, хлор, хемикалии од системи за прскалки или други надворешни сили. Други форми на маркери за суво бришење не се препорачуваат бидејќи ќе биде тешко да се избришат и евентуално може да остават дамки и духови. Кога нанесувате средство за чистење, користете неабразивна крпа без влакненца или микрофибер што нема да ја изгреба површината. Лесни за чистење и конструирани од висококвалитетни материјали, враќање на панелите за одвојување испорачуваат рентабилна алтернатива на скапи, обемни и тешки за инсталирање кабини со целосна висина. Прилагодливи работни станици. КАРАКТЕРИСТИКИ : Создава бариери меѓу луѓето за да помогне во заштитата од кашлање и кивање. Или, изберете полу-непроѕирна матирана верзија за двојно да ја удвоите како панел за приватност за намалено одвлекување на вниманието. Дебелина на панелот : 1/4". Флип-врвот маси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата