Двор Блејк Традиционален Внатрешен Надворешен Тепих Природно Злато, 4 ' 5 ' 7

Двор Блејк Традиционален Внатрешен Надворешен Тепих Природно Злато, 4 ' 5 ' 7

Това е достапна
DEN 537.76
Количината на стоката:

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моќта Се Појави Во Турција . За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Висина на купот : 0,25 инчи. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Живеат Подобро. Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени . Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Сафавиех разви специјален ткаен сисал кој постигнува сложени дизајни кои се толку лесни за одржување, едноставно го чистите вашиот килим со градинарско црево. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата