Димензии Спокојство Молитва Мини Печат Крст Бод Комплет, 7 5

Димензии Спокојство Молитва Мини Печат Крст Бод Комплет, 7 5

Това е достапна
DEN 403.04
Количината на стоката:

Занаетчиското време никогаш не било толку наградувачко. Ќе имате часови забава работејќи со Димензиите " Спокојство Молитва " Мини Печат Крст Бод Комплет, а потоа, ќе имаат убава парче да им даде на вашиот дом декор повеќе карактер. Димензии" Спокојство Молитва "Мини Печат Крст Бод Комплет, 7" х 5" : Чудесната игла комплет. Овој комплет содржи : Печатена едрилица од слонова коска. Памучна нишка. Игла. Лесни за следење инструкции. Дизајнер : Димензии. Овој Лесен Совет Зашиен во Чудна Градина сигурно ќе додаде светла точка во вашиот дом. Завршена Големина 7Х5 Инчи 18х13см.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата