Викерман Злато Мини Светло Ледено Светло На Зелена Жица, 9 ' Божиќно Светло Влакно

Викерман Злато Мини Светло Ледено Светло На Зелена Жица, 9 ' Божиќно Светло Влакно

Това е достапна
DEN 396.32
Количината на стоката:

Викерман 9 ' долг Златен Божиќен мини лесен сет За Мраз. Осветлете ги вашите празници со овој светлосен сет со 100 Златни Мини Светла со Блескаво Светло На Зелена жица, 4" растојание на сијалицата и 5,5" растојание на паѓање, тој е одобрен ОД УЛ и има можност да се поврзе со други комплети. Пад секвенца : 4,5,6,7,7,6,5,4,6,6,4,5,6,7,7,6,5,4 100 Злато Блескаво Мини Светла. Зелена Жица. 4" Растојание На Сијалицата, 5,5" Растојание На Капка. УЛ Одобрени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата