Сива Пневматски 1020у 0. во. Возење 0. во. Стандарден Универзален

Сива Пневматски 1020у 0. во. Возење 0. во. Стандарден Универзален

Това е достапна
DEN 607.84
Количината на стоката:

Карактеристики : Сивите пневматски приклучоци се дизајнирани за професионални корисници на алатки.Изработени од висококвалитетен легиран челик.Дизајниран специјално за употреба со алатки за влијание.Придобивки ОД Приклучокот За Удар На ГП погон Со "Висок Вртежен Момент" - Зголемена јачина , полесен пристап до тесни области и намалено абење.6-Точка.3/8 во. Вози.5/8 во. Стандарден Универзален.Возење Крајот 0. 94 во.Приклучок Крајот 0. 91 во.Болт Клиренс Длабочина 0. 51 во.Хексадецимална Длабочина 0. 43 во.Должина 2. 09 во.Точка Тежина-0. 260 фунти.- ШКУ : МДЦО8008 СПЦ 5/8 3/8Д ИМП УНИВ 6ПТ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата