Нортлајт 9.5 Црвено-Бело Карирано Момче Гном Божиќна Декорација

Нортлајт 9.5 Црвено-Бело Карирано Момче Гном Божиќна Декорација

Това е достапна
DEN 303.84
Количината на стоката:

Донесете празнично расположение во вашиот дом Овој Божиќ со нашата шармантна декорација на гном! Ова преслатко мало момче е совршен додаток на секоја шема за декор за одмор, со неговата црвено-бела карирана облека и бела капчиња капа. Без разлика дали ќе го ставите на вашата колиба, полица за книги, па дури и На Елката, тој сигурно ќе биде сакан дел од вашите празнични традиции во годините што доаѓаат. Не пропуштајте ја оваа празнична задолжителна работа!. Карактеристики на производот : Црвено-бел Божиќен Гном. Носејќи традиционален Нордиски дизајн во црвено-бела карирана . Акцентирана со бела капчиња капа и долга бела брада. Пондерирана рамна основа за стабилност. Совршен за вашата мантија, маса или биро. Се препорачува само за внатрешна употреба. Димензии : 9.5 "H x 4.75" W x 3 " D. Материјал(И) : Ткаенина/вештачко крзно/Смола Црвена И бела Гном Божиќна фигура. Акцентирана со бела капчиња гном шапка. Може да се прикаже на полица или како централно парче на масата. Изработени од висококвалитетни материјали. Мери 9,5 инчи високи за 4,75 инчи широки за 3 инчи длабоки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата