Примарно Злато Каратно Жолто Злато Со Бел Родиум обложен Кубен Цирконски Прстен Кладаг

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Со Бел Родиум обложен Кубен Цирконски Прстен Кладаг

Това е достапна
DEN 717.12
Количината на стоката:

Претставуваат љубов, пријателство и лојалност со овој прстен кладаг, изработен од 10 каратно жолто злато. Овој прстен прикажува две раце кои држат родиум обложено срце ледено со блескави тркалезни кубни цирконски камења за прекрасен изглед. Овој цврст прстен е достапен во големина на прст 6.5.Метална Тежина : 1.01 grams Jewelry Тип : Fine Ring Стил : Claddagh Ring Gender : Женски метал : Златен Карат : 10 Каратметална Боја : Жолто Обложување : Бела Ширина На Родиум : 1,5 Mmring Големина : 6,5 Димензии : Прстен Горната Должина 6,2 мм, Горната Ширина 14мм< 1мм Дебелина Детали : Тип : Кубни цирконијаколор : бела форма : Тркалезна Количина : 1 Вашата Ставка Пристигнува Во бесплатна зелена кутија за подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Сад 10 Каратно Жолто Злато, Бел Родиум, Кубна Цирконија.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата