Женски МУК ЛУКС Марша Танга Сандала Џет Црна Крава Велур М

Женски МУК ЛУКС Марша Танга Сандала Џет Црна Крава Велур М

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Дајте инстант лифт на сите ваши летни и рекреативни тимови со Мук ЛУКС Тера Трева Марша Станови. Одликувајќи се со цврсти, но флексибилни надворешни табани и влошки завиткани во плута, овие трендовски и неспорно удобни внатрешни/надворешни сандали ве водат низ секојдневната гужва со стил. Предниот ремен во стилот на танга со детали за бравата обезбедува дополнителен стисок и поддршка на вашите стапала, додека нелизгачкото стапало што апсорбира удари не само што е удобно, туку и забавната и живописна шема на влошката изгледа слатко за да можете да одите со милји заедно во доверба без да ги повредите нозете. Спарете ја оваа стилска сандала со речиси се во вашата гардероба и подгответе се да создадете возбуда. Совршени за секојдневна употреба и активности на отворено, овие слајдови може да се носат цел ден во куќата, за обични ручеци, за работа и забави цела ноќ. Идеален подарок за сите дами, било да е тоа вашата сопруга или девојка, мајка или ќерка, сестра или пријател. Лизгај. Меморија Пена Влошка. Прилагодлива Тока. 1/2 големини нарачајте нагоре.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата