Реконструирано Оем Челично Тркало, Сребро, Одговара 2004-Форд Еконолин

Реконструирано Оем Челично Тркало, Сребро, Одговара 2004-Форд Еконолин

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Со Сериозна И Непоколеблива Посветеност Да Им Обезбедиме На Клиентите Широк Спектар На Висококвалитетни Компоненти За Замена, Опрема и Делови за Поправка и Дополнување На Нивните Автомобили, Камиони И Други Возила, Ние Нудиме Обновено Оем Челично Тркало, 16 Х 7, 7 Слот, 5 Навртки, 5,5 Шема На Завртки, Сребро. Тој е Дизајниран Да Го Замени Вашето Постоечко Фабричко Тркало. Тоа Одговара На Вашиот 2004-2006 Форд Еконолин. Проверете Дали одговара на Вашето Возило. Гаранција : 5 Години, Ограничена. КАИ 16 Х 7 Обновено ОЕМ Челично Тркало, Сребро, Одговара 2004-2006 Форд Еконолин 16 Х 7, 7 Слот, 5 Навртки, 5.5 Шема На Завртки, Сребро, Изработено од Челик . Ги Исполнува Сите Федерални Стандарди За Безбедност На Моторот . Не Е Потребно Дупчење за Инсталација . Нема Потреба Од модификации за инсталација . Замена за директно Вклопување за Вашето Возило . Истата Форма Одговара и Функционира како ОЕ . Гаранција : 5 Години, Ограничена . Навртки за навртки и Централно Капаче Не Се Вклучени . Проверете Го Големиот Избор На Делови Достапни за Вашето Возило.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата