Клаус Ершок Нелеплив, Антимикробен Градинарски Култиватор

Клаус Ершок Нелеплив, Антимикробен Градинарски Култиватор

Това е достапна
DEN 639.84
Количината на стоката:

Алатките Clauss® се избор на професионалци и ги дискриминираат домашните корисници од 1877 година. Нашето професионално наследство значи дека алатките Клаус се дизајнирани за барањата за континуирана секојдневна употреба. Нашите прибор за јадење и алатки се изработени од челик со супериорен степен и се стврднати за да држат раб, Непречено Да Се Исечат и да издржат продолжена употреба и повторено острење. Решенија водени од задачи, иновации и посветеност на наследството На Клаус ќе ги израдуваат постојните и идните генерации лојални корисници. Градинарски Култиватор ? Алатка за проветрување за подготовка на почва ? Ги гребе плевелите во мали, тешко достапни области ? Прашкаст Слој Отпорен На Корозија ? 12.25" Севкупно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата