Каролини Богатства LH9598LCB Голем Данец со англиски Унија Џек Британско Знаме Стакло Сечење Одбор Голем, 12H 16W

Каролини Богатства LH9598LCB Голем Данец со англиски Унија Џек Британско Знаме Стакло Сечење Одбор Голем, 12H 16W

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Каролини Богатства LH9598 LCB Голем Данец со англиски Унија Џек Британски Знаме Стакло Сечење Одбор Голем, 12h x 16w, Стакло Сечење Одбор Голем кој раса специфични Голем Данец уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Оваа Стакло Сечење Одбор Голем е од каролини богатства колекција Унија Џек Британското Знаме. Голем Калено Стакло Сечење Одбор Од Каролини Богатства шарени кујна производ линија е отпорна на топлина и треба да биде само миење раце. Оваа даска за сечкање е светла и шарена. Оваа табла за сечење е изработена од калено стакло. Овие уникатни табли за сечење содржат уметнички дела од некои од вашите омилени уметници. Таблата е висока 15 инчи и долга 12 инчи. Тие ќе го разубават и заштитат вашиот шалтер. Тие се отпорни на топлина, не лизгачки стапала и практично нераскинливи! Аглите се заоблени за да помогнат во заштитата на таблата. Вклучени се браници за стапала за да се одржи даската за сечење на место додека се користи. Сечење одбори се печатени и . Оваа Табла за Сечење е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Голем Калено Стакло Сечење Одбор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата