Г Дин Крапи Слабшејкер Скомб

Г Дин Крапи Слабшејкер Скомб

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Ролна Карактеристики нерѓосувачки челик носот конус, графит задниот конус топчести лежишта Диск Изберете вклучување/исклучување анти-обратна мазна прилагодливи калем Применети повлечете систем Претходно намотан со 70иди. 6 килограми. Г-Дин Crappie® Hi-Vis Линија Прачка Карактеристики 2-парче светлина акција фиберглас изградба празни места лесен графит ролна седишта од Нерѓосувачки челик водичи И вметнува Трајни ЛЕСНИ ЕВА пена зафат рачки Г-Дин Crappie® Slab Shaker® Spin Cast Комбо Ролна Карактеристики : • нерѓосувачки челик носот конус, графит задниот конус • топката лежиште диск • Изберете вклучување/исклучување анти-обратна • Мазна Прилагодлив Систем За Влечење Применет Калем • Претходно Изработен со 70иди. 6 килограми. Г-Дин Crappie® Hi-Vis Линија Прачка Карактеристики : • 2-парче светлина акција фиберглас изградба празни места • лесен графит ролна седишта • нерѓосувачки челик водичи и инсерти • Трајни лесни ева пена зафат рачки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата