Светло Плашлив Скелет Рацете Пламен Помалку Череп Свеќа ДРЖАЧ ПРЕДВОДЕНА Свеќа Светла За Ноќта На Вештерките Партија Декоративна Светилка Црвен Сјај

Светло Плашлив Скелет Рацете Пламен Помалку Череп Свеќа ДРЖАЧ ПРЕДВОДЕНА Свеќа Светла За Ноќта На Вештерките Партија Декоративна

Това е достапна
DEN 478.24
Количината на стоката:

Ноќта На вештерките пламен помалку Свеќа Светлина. Ноќта На вештерките Декорација Забава, Префект За Тема Партија, Трик или Лекување Прослава, И Плашлив Опседната Куќа Амбиент. Може да се држи за дел од костимот или да се чува на маса или полица. Пренослив и безбеден, Пламенот Помалку Светло За Свеќи Е Без Ризик Од Пожар, без Чад, безбедна одлична Алтернатива на Традиционалната Запалена Свеќа. Додадете малку плашлива забава во вашиот домашен декор со овој држач за свеќи за скелет. Свеќата Е Црвена Со чиста вода и сјај и осветлена со 1 Топла БЕЛА ЛЕД сијалица. Изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и Смола. Големина на производот : 6,5*6*22СМ . Лесен за ракување и нема потреба за полнење. Лесни Плашливи Скелетни Раце Пламен Помалку ЛЕД Светла за Свеќи . Ноќта На вештерките Декорација Забава, Префект За Тема Партија, Трик или Лекување Прослава, И Плашлив Опседната Куќа Амбиент. Свеќата Е Црвена Со чиста вода и сјај и осветлена со 1 Топла БЕЛА ЛЕД сијалица. Еко-пријателска И безбедна, Светло За Свеќи без Оган е Без Ризик Од Пожар, Без Чад, Безбедна И Еколошка Алтернатива на Традиционалната Запалена Свеќа. Може да се држи за дел од костимот или да се чува на маса или полица. Додадете малку плашлива забава во вашиот домашен декор со овој држач за свеќи за скелет. Батеријата работи-Бара 3 заменливи LR44 БАТЕРИИ КОПЧЕ ќелија. Изработени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ и Смола. Големина на производот : 6,5*6*22СМ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата