Бенди Сопирачки Диск Кочница Ротор ПРТ Одговара изберете: 2008-ФОРД ФОКУС

Бенди Сопирачки Диск Кочница Ротор ПРТ Одговара изберете: 2008-ФОРД ФОКУС

Това е достапна
DEN 2186.24
Количината на стоката:

Роторите на Сопирачките бендикс се дизајнирани да работат со дебеломер и влошки за сопирачките за да доведат возило во движење до безбедно, непречено запирање. Безбедното запирање е вградено со одлеаноци со висока цврстина на истегнување кои ефикасно ја трошат топлината генерирана од системот. Предноста На Квалитетот На Бендиксот е конструирана-со постојано запирање и долг живот, застанете по стоп. Диск Сопирачка Роторот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата