Covercraft ООД. Издание Прилагодено Цртичка Покритие за 1992-Хонда Граѓански

Covercraft ООД. Издание Прилагодено Цртичка Покритие за 1992-Хонда Граѓански

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Додадете модерен изглед на софистицираност на вашето возило додека ги чувате вашите контролни табли заштитени. Нашите Дашмати со ДООЕЛ имаат нов стил на полиестерска ткаенина плетена со искривување, кој елегантно оди со денешните ентериери на возилата. Слично на Нашиот Оригинален Дашмат овие се дизајнирани совршено да одговараат на контурите на вашата контролна табла додека ја штитат фабричката контролна табла од пукање, избледување или влошување. Надградете го изгледот и чувството на вашето возило со најдобриот капак за цртичка со сопствена шема. Секој Dashmat На Covercraft е прилагоден за вашето точно возило. Секој прилагоден капак за цртичка ќе има точни исечоци за сите отвори и сензори. Според дизајнот, ние ги покриваме вашите фабрички звучници, освен ако не се подигнат за да ги заштитиме од влошување, но нашиот премиум материјал е дизајниран да не го пригушува звукот од вашите звучници. Забелешка : звучниците обично се опфатени за да ги заштитат, но има прилики што не ги покриваме во зависност од сложеноста на звучникот и/или ако звучникот може да се подигне или не. Секој Дашмат е произведен за да овозможи правилно распоредување на системот за безбедност на воздушните перничиња. Направени се специјални додатоци за дизајн и сечење На Дашматот за да не се ограничи системот за воздушни перничиња на совозачката страна. ПРИЛАГОДЕНО ВКЛОПУВАЊЕ : Без воздушно перниче; ЗА ВОЗИЛА(И) : 1992-1993 Хонда Цивик. Уникатниот дизајн плетен со искривување совршено се вклопува со денешните ентериери на возилата. Комплименти технички ткаенини во поновите возила. Сите отвори за отвори и сензори претходно исечени за фабрички завршен изглед. Лесно и безбедно се инсталира со прицврстувачи за куки и јамки.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата