Еверет Црн Модерен Жардиниер Од Средината На Векот Со Висока Метална Основа

Еверет Црн Модерен Жардиниер Од Средината На Векот Со Висока Метална Основа

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Еверет Црната Модерна Жардиниера Од Средината на Векот со Метална Основа од 4 Нозе ја отелотворува суштината на модерниот дизајн од средината на векот со своите чисти, класични линии и впечатлива црна пругаста завршница. Неговата кружна форма е совршено платно за прикажување на различни растителни видови, додека високата метална основа обезбедува сигурна и покачена основа што ја надополнува нејзината модернаesетика. Штандот За растенија Еверет претставува впечатлив контраст со вашето внатрешно зеленило. Изработен од врвни материјали, садот Еверет е погоден за низа стилови на внатрешен декор на домот, вклучувајќи модерни, индустриски и минималистички. Изработени од издржливи метални материјали. Црна завршница. Пругасти дизајн. Нема дренажна дупка-не за директно садење. Седи на метална основа со 4 нозе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата