- Замена НА АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Мини 210-210-1041НР 210-Кабел За Напојување Со Полнач

- Замена НА АДАПТЕР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Мини 210-210-1041НР 210-Кабел За Напојување Со Полнач

Това е достапна
DEN 287.84
Количината на стоката:

ЗАМЕНА На Адаптер За НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА За Мини 210-1041 210-1041НР 210-1044 Кабел За Напојување На Полначот нашиот производ е еколошки и добро дизајниран. Исто така, со брз пренос на податоци, овој производ работи добро. Адаптерот ЗА Напојување AC/DC е тестиран повеќе пати и потврден за да се обезбеди компатибилност. Нашиот производ е сосема нов Полнач За Адаптер за Напојување СО НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА, со висок квалитет и добра компатибилност. Лесен и пренослив, овој производ е лесен за носење како замена. [Широка Компатибилност] : нашите производи се направени со највисок квалитет, во споредба со другите вродени производи, ветуваме дека овој адаптер нема да престане да работи. Исто така, адаптерот со : OCP : Над Тековната Заштита. ОВП : Над Напонска Заштита. ОТП : Над Заштита Од Температура. ДКСК : Заштита Од Краток Спој. Мала тежина. Лесен за носење надвор и употреба. Малата големина обезбедува висококвалитетни перформанси. Нашите производи се направени со највисок квалитет. Можете да го изберете без никаква грижа. Ве Молиме проверете дали сте го одбрале вистинскиот тип пред да го купите! Брза испорака вети! Ве молиме слободно изберете Го Нашиот Производ! Што Ќе Добиете : 1 х замена полнач.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата