Чудо нација бебе момчиња диносаурус спиење n игра, големини 0м-9м

Чудо нација бебе момчиња диносаурус спиење n игра, големини 0м-9м

Това е достапна
DEN 169.28
Количината на стоката:

Татнеж! Сето тоа е во сложеност на еден ден со овој сон, играјќи каросерија од Wonder Nation. Со разнобојни отпечатоци инспирирани од Дино, спиењето на ова бебе на момчињата, има предно затворање на поштенски патенти што е совршено за брзи и лесни промени, истовремено го задржуваат безбеден од време на спиење до време на игра. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : екипаж. Затворање : Затворање на предниот дел со табулаторот за гарда на брадата. Ракави : Долги ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контраст отпечатоци. Докажано дете тешко : Супер-мекото плетено тело. Спиењето на бебето на момчињата играат каросерија од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата