Каролини Богатства ЦК5551 Та Американска Жица Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

Каролини Богатства ЦК5551 Та Американска Жица Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, разнобојна

Това е достапна
DEN 328.00
Количината на стоката:

Каролини Богатства CK5551 TH68 Американски Жица Коса 2 Мачка Љубов Поводник Или Држач За Клучеви, Црвена, Тројна, повеќебоен Поводник или Држач За Клучеви со раса специфични Американски Уметнички Дела Од жица Од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прослават денот на Вљубените празник со овој денот на Вљубените декоративни Ѕид Кука. Овој Поводник или Држач за Клучеви е од колекцијата Богатства На Каролини Љубовта е. Карактеристики. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник. Куките висат надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2,5 инчи. од основата. Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1,5 инчи. долго. Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги. Одлично за домот или канцеларијата да држат поводници за клучеви или речиси што било. Тип-Поводник или Држач За Клучеви. Димензија-6 х 2 х 9 во. Тежина на предметот-1 килограми. Оваа Ѕидна Кука е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата