Slipknot-Мрежа Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Slipknot-Мрежа Ѕид Постер со Притисни Иглички, 22.375 34

Това е достапна
DEN 351.84
Количината на стоката:

Овој Тренд Меѓународен Плакат За Ѕид Со Лизгање Е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите постери се испечатени на сјајна хартија. Овој постер може да се користи за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Постерите користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени На Хартија За Постери Со Сјај Сертифициран ОД ФСЦ. Вклучува 30 Туркачи со проѕирни пластични глави и точки од челични игли. Печатени со најдобра технологија за печатење во класа. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 22.375 "х 34".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата