Граѓански Машки Погон Викендер Спорт Обичен Црн Часовник ОД Нерѓосувачки Челик БМ6988-57Е

Граѓански Машки Погон Викендер Спорт Обичен Црн Часовник ОД Нерѓосувачки Челик БМ6988-57Е

Това е достапна
DEN 1120.00
Количината на стоката:

Црно бирање подобрено со прозрачни раце со сребрен тон. Црна јонска обвивка од нерѓосувачки челик со црна јонска мрежеста лента од нерѓосувачки челик. Еко-Возење движење. 100 метри / 330 стапки водоотпорност. Фиксна рамка. Минерален кристал Отпорен На гребење. Цврст случај. Преклопете Преку Лизгање Преку затворач. Зашрафете Ја круната. Големина на куќиштето 42 мм х 10 мм.Бенд 22 мм х долг. Граѓанин БМ6988 - 57е Вози Часовник. Часовници. Граѓански Калибар Еко-Диск Е111. Вози. Унисекс, Возрасни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата