Мунпи Мини Нане Чоколадо кт

Мунпи Мини Нане Чоколадо кт

Това е достапна
DEN 94.08
Количината на стоката:

Изберете што ви треба и потоа повторно запечатете за свежина со оваа кутија сендвич. Совршен подарок за вашиот пријател доаѓа во уникатна мини кутија. Грицкајте ги или џвакајте ги, вкусот ги носи вкусовите скриени длабоко во себе! Карактеристики : Вкусен сендвич со бел слез 1 кутија Од 12 Пити Фабрика За зачини Од Нане свежа Земја на потекло : Соединетите Американски Држави Димензии : 3,75 " H x 3,75"W x 8,75" D Материјали : Сендвич Со Бел Слез, Чоколадо Од Нане, Мини. Природни и вештачки вкусови. Содржи биоинженерски состојки за храна. Оригиналниот сендвич со бел слез. Од 1917 година. Твитер. Facebook. Пинтрест. Instagram. Месечината совршена закуска во движење или за секое време ви треба брзо и вкусно уживање!. Направени ВО сад, бел Слез и греам крекер закуска.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата